Okej Czarter


Łodzie Motorowe

Łodzie Żaglowe

Motorówki

Rezerwacja Jachtu

Czarter jachtu bez patentu na Mazurach

Dlaczego możemy pływać bez patentu ?

Miło nam poinformować iż :

Z dniem 16 października 2010 roku, weszła w życie ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857), która wprowadza zmiany w uprawnieniach do pływania motorowymi jachtami spacerowymi (houseboatami):

„…Nie wymaga posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h.

Chcesz beztrosko popływać po najpiękniejszych polskich jeziorach ale ogranicza Cię brak patentu? W takim wypadku nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Prowadzimy wynajem jachtów motorowych, na które nie musisz mieć żadnego pozwolenia. Wystarczy kilkugodzinne przeszkolenie z obsługi jachtu i już możesz cieszyć się niezapomnianym rejsem. Mało osób wie, że jest to praktyka w stu procentach legalna, polskie prawo nie zabrania rejsów łodziami tego typu bez patentu. Nasza oferta jest skierowana głównie do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem. Dzięki łatwemu w obsłudze sprzętowi mogą szybko oswoić się z wodą oraz poznać zasady, jakimi należy się kierować na Mazurach. Czarter jachtów motorowych to również organizacja imprez okolicznościowych, takich jak wieczory kawalerskie, urodziny, a nawet podróże poślubne.

Jacht motorowy, czyli houseboat to najbezpieczniejsza i najwygodniejsza łódź, jaką można spotkać na mazurskich wodach. Jego wymiary oraz prędkość maksymalna są zgodne z ustawą o łodziach bez patentu. Jachty bez patentu to nowa jakość w żeglarstwie. Posiadamy wiele rodzajów łodzi motorowych, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza wypożyczalnia współpracuje z najbardziej renomowanymi firmami żeglarskimi, stale monitorujemy stan techniczny sprzętu tak, aby zminimalizować ryzyko jakiejkolwiek awarii. Reasumując, jeśli chcesz odpocząć na Mazurach, nie martwiąc się o patenty oraz o poziom wyposażenia łodzi motorowych, skontaktuj się z nami! Okej-czarter to wypożyczalnia łodzi motorowych z prawdziwego zdarzenia.

ZOBACZ Film instruktażowy !
YOUTUBE

Świetny pomysł na wakacje w nowym wydaniu – jachty na Mazurach

Wakacje to okres, w którym możemy zrealizować swoje marzenia o wyjazdach w dalekie kraje, miejsca, które zawsze chcieliśmy odwiedzić. Ale po co wyjeżdżać za granicę do ciepłych krajów, skoro i u nas można spędzić wspaniale czas w wyjątkowy sposób, korzystając z oferty firm oferujących czarter jachtu.

Tych wszystkich, którzy nie posiadają patentu i nigdy nie mieli okazji spędzić urlopu na łodzi uspokajam – Polska jest krajem, w którym w określonych warunkach możliwe jest pływanie bez patentu, a na rynku z pewnością znajdzie się wiele firm wynajmujących jachty bez patentu. Zatem jeśli zainteresował was czarter jachtów motorowych bez patentu zapraszam do przeglądania ofert najlepszych firm i wyboru tej, która bez problemu wynajmie nam jacht bez patentu. Oczywiście fakt, że firma wynajmuje nam łodzie motorowe bez patentu nie zwalnia nas z odpowiedzialności za łódź i podróżujących nią pasażerów.

Łódź motorowa to naprawdę fantastyczny pomysł na nieco inne spędzenie wolnego czasu, wakacji czy urlopu – i co najlepsze dalej nam cale mnóstwo przeróżnych możliwości do wykorzystania – możemy na łodzi spędzać czas aktywnie bądź też najzwyczajniej w świecie leniuchować, wygrzewając się na pomoście w pełnym słońcu.

A ponieważ zbliżają się wakacje warto już teraz zarezerwować łódź bez patentu, by potem móc cieszyć się wspaniałą formą wypoczynku, której wcale nie trzeba szukać daleko, w ciepłych krajach.

Gwarantujemy, że tej przygody nie zapomnisz do końca życia!