Okej Czarter


Łodzie Motorowe

Łodzie Żaglowe

Motorówki

Rezerwacja Jachtu

Kontakt

OKEJ – CZARTER.pl

Port PTTK Wilkasy
ul. Niegocińska 1
11 – 500 WILKASY
E-mail: czartery@okej-czarter.pl
Telefon: +48 790 030 176   ( pon – pt :: 10-17 )

www.okej-czarter.pl

 

Idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu – jachty, to jest to!
Wielu z nas uwielbia spędzać wolny czas aktywnie: rower, jogging, basen – a może czasem warto wypróbować coś zupełnie nowego? Zapraszamy na jachty!
Na rynku prosperuje wiele firm oferujących wynajem jachtów czy czartery jachtów. Ponieważ rynek jest obecnie ogromny, zanim podejmiemy ostateczną decyzję, sprawdźmy dokładnie wszystkie interesujące nas oferty przedsiębiorstw proponujących wynajem łodzi. A z pewnością będzie w czym wybierać, bowiem czarter jachtów oferuje coraz większa grupa przedsiębiorstw – jachty to często nie tylko biznes ale i sposób na życie, pasja, którą właściciele firm przekazują swoim klientom – kto raz spróbuje, ten z pewnością pokocha ten sport. Każda wypożyczalnia jachtów może zaoferować swoim klientom nie tylko bezpieczeństwo, ale i pełny komfort. Wynajem łodzi motorowych czy żaglowych to zajęcie dla odpowiedzialnych ludzi, którzy traktują swoich potencjalnych klientów poważnie i dbają nie tylko o dobrą zabawę, lecz przede wszystkim o łodzie, które powierzają w opiekę klientom. Zatem jeśli interesująca nas wypożyczalnia łodzi motorowych, żaglowych bez najmniejszych problemów i oporów udzieli nam odpowiedzi na wszystkie nasze pytania odnośnie stanu technicznego łodzi, możemy być pewni, że to profesjonalny zespół.
Wystarczy podjąć decyzję odnośnie samej łodzi (jej przeznaczenia, posażności naszego portfela) i można rozpocząć przygodę z jachtami, której nie da porównać się do niczego innego – po prostu trzeba tego spróbować!