Okej Czarter


Łodzie Motorowe

Łodzie Żaglowe

Motorówki

Rezerwacja Jachtu

Houseboating ABC

WAKACJE na wodzie :)

Sposób na aktywny wypoczynek na łonie natury dla wszystkich tych , którzy chcą połączyć odpoczynek w standardzie hotelowym na wodzie z możliwością przemieszczania się ponad 100 – kilometrowym, łączonym XVIII – wiecznymi kanałami szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich ! Jachty motorowe ( tzw. houseboaty ) tak popularne w krajach Europy zachodniej zdobywają z roku na rok coraz większe rzesze amatorów tego sportu na Mazurach. Bezpieczne, komfortowe , wyposażone w ekonomiczne silniki, zamykane, osobne kabiny , ogrzewanie, lodówkę , telewizor i inne udogodnienia dają możliwość bezstresowego poprowadzenia ich przez każdego z nas!

ZOBACZ Film instruktażowy !
YOUTUBE

Proponujemy 2 opcje na spędzenie urlopu na jachcie motorowym :

 

1.Czarter ze sternikiem

( uczestniczy on w rejsie przez cały czas, nocując z Wami na jachcie )

2. Czarter samodzielny BEZ UPRAWNIEŃ
( po około godzinnym szkoleniu przed rejsem )

TUTAJ więcej na temat dlaczego bez patentu ?

Zerknijcie na zdjęcia oraz wyposażenie naszych jachtów motorowych :

1.NAUTIKA 1300
2. NAUTINER 40.2 AFT
3.NAUTIKA 1000
4. NAUTIKA 1000 VIP
5. NEXUS 850
6. REPRESSER 30
 

Poniżej 3 przykładowe „programy” rejsu szlakiem mazurskich jezior :

Weekendowo ( Piątek – Niedziela )

1 dzień : PTTK Wilkasy ( Koncert w tawernie ) więcej…
2 dzień : Kietlice nad Mamrami ( Ognisko z gitarą ) więcej…

3 dzień : Sztynort ( Palac Lehndorfów ) i powrót więcej…

Rejs tygodniowy – trasa Północna

1 dzień : PTTK Wilkasy ( Koncert w tawernie ) więcej…
2 dzień : Giżycko ( Twierdza Boyen ) więcej…
3 dzień : Sztynort ( Palac Lehndorfów ) więcej…
4 dzień : Węgorzewo – Tawerna KEJA – koncer szantowy ) więcej…
5 dzień : Mamerki ( Bunkry z II wojny ) więcej…
6 dzień : Kietlice nad Mamrami więcej…

7 dzień : PTTK Wilkasy ( koncert ) więcej…

Rejs tygodniowy – trasa Południowa

1 dzień : PTTK Wilkasy ( Koncert w tawernie ) więcej…
2 dzień : Rydzewo ( Gospoda pod Czarnym Łabędziem ) więcej…
3 dzień : MIkołajki ( Aquapark , Wioska żeglarska ) więcej…
4 dzień : Wierzba ( Winiarnia, dzikie konie ) więcej…
5 dzień : Ruciane Nida ( Śluza „Guzianka” ) więcej…
6 dzień : Ryn ( Krzyżacki Zamek ) więcej…
7 dzień : PTTK Wilkasy ( koncert )

DLA KOGO ?
Zapraszamy amatorów natury , aktywnego, pełnego przygód wypoczynku, zwiedzania nowych miejsc , kąpieli w czystych jeziorach jak i tych którzy uwielbiają leniuchować wygrzewając się na słońcu, delektować się czystym powietrzem codziennie spędzając noc w innym miejscu. Rodziny z dziiećmi, imprezowiczów, szukających sposobu na podróż poślubną, prezent dla bliskiej osoby czy wieczór kawalerski :) Wielbicieli regionalnych kuchni, świeżych ryb i niezapomnianych zachodów słońca przy ognisku i tawernianych koncertach!
Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami? Najlepszy sposób na aktywny wypoczynek to rejs łodziami motorowymi, szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie pobyt na łonie natury i chcą wypocząć w wyjątkowy sposób. Jeśli jesteś jedną z takich osób, skontaktuj się z nami, prowadzimy wynajem jachtów bez patentu. Wystarczy kilka godzin przeszkolenia i już możesz cieszyć się rejsem po najpiękniejszych jeziorach naszego kraju. Co ważniejsze prowadzimy wypożyczalnię łodzi motorowych o podwyższonym standardzie. Są one bezpieczne, komfortowe, wyposażone w ekonomiczne silniki, zamykane, osobne kabiny, ogrzewanie, lodówkę, telewizor i inne udogodnienia. Dzięki temu wyjazd staje się nie tylko ekscytującą wyprawą, ale też luksusowym wypoczynkiem. Houseboat, czyli jacht motorowy tak popularny w krajach Europy zachodniej, zdobywają z roku na rok przekonuje do siebie coraz to nowe rzesze amatorów żeglarstwa na Mazurach. Jego największą zaletą, poza wyposażeniem, jest możliwość bezstresowego prowadzenia przez każdego z nas. Czarter łodzi motorowych to oferta skierowana dla wszystkich, od rodzin z dziećmi, poprzez imprezowiczów, aż po osoby szukające sposobu na niezapomnianą podróż poślubną. Rejs jachtem bez patentu to niezapomniane wrażenia, podróż ponad 100 – kilometrowym, łączonym XVIII – wiecznymi kanałami szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. Wiele osób uważa, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce i trudno się z nimi nie zgodzić. Istnieje możliwość wyboru dwóch tras, północnej oraz południowej. Jeśli jesteś fanem kuchni regionalnej to oferta skierowana również dla Ciebie. Czarter jachtów to nie tylko sam rejs. Jako organizatorzy zapewniamy liczne atrakcje, między innymi koncerty, ogniska, połowy ryb. Dodatkowymi atrakcjami mogą być odwiedzimy w Pałacu Lehndorfów, zwiedzanie twierdzy Boyen w Giżycku, pobyt w Mikołajkach. Wszystkie powyższe rzeczy sprawiają, że czarter łodzi motorowych na Mazurach to najlepszy ze sposobów na konstruktywne spędzenie wolnego czasu. Jest to idealna opcja na organizację chociażby wieczoru kawalerskiego bądź sprawie niezapomnianego prezentu dla bliskiej osoby. Gwarantujemy, że czas, spędzony na naszych houseboatach utkwi ci w pamięci do końca życia i nie raz będziesz chciał wrócić na Mazury, gdyż jest to miejsce magiczne. Każdy, kto chociaż raz tu był potwierdzi te słowa. Wynajem naszych łodzi motorowych prowadzimy profesjonalnie, dbając o pełny komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Stale monitorujemy stan techniczny naszych jachtów tak, aby wyeliminować wypadki losowe podczas rejsu. Nasze łodzie motorowe to najwyższej klasy sprzęt różnych renomowanych firm. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom naszych jachtów każdy może znaleźć odpowiedni do swoich potrzeb. Reasumując jeśli chcesz wypocząć w wyjątkowy sposób skontaktuj się z nami. Okejczarter to wynajem jachtów bez patentu na najwyższym światowym poziomie.