Okej Czarter


Łodzie Motorowe

Łodzie Żaglowe

Motorówki

Rezerwacja Jachtu

Czarter jachtów

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje lub urlop? Pasjonujesz się żeglarstwem? Skorzystaj z naszej oferty na czarter jachtów. Oferujemy wynajem jachtów i łodzi motorowych, dzięki którym przeżyjesz morską przygodę. Mazury to jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Słyną z wyjątkowych krajobrazów, które przyciągają turystów z całego kraju. Żeglowanie po Wielkich Mazurskich Jeziorach pozwoli Ci odpocząć i zrelaksować się na łonie przyrody, odetchnąć świeżym i czystym powietrzem, a także poczuć adrenalinę. Bez względu na to czy chcesz spędzić urlop z rodziną czy w gronie przyjaciół, żeglowanie po Mazurach będzie świetną przygodą. Z naszego portu – PTTK Wilkasy, możesz wypłynąć w kierunku Węgorzewa i jeziora Mamry lub w kierunku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z Mikołajkami i Jeziorem Śniardwy.

Na czym polega czarter jachtów?

Umowa czarterowa polega na wypożyczeniu wybranej łodzi lub jachtu na określony w umowie czas. Czarter jachtów to wspaniała forma wypoczynku i przeżycia jedynej w swoim rodzaju przygody. Rekreacja połączona jest ze zdobywaniem nowych umiejętności i realizacją własnych pasji.

Czarter jachtów krok po kroku

Przed wybraniem określonego jachtu warto zastanowić się nad optymalnym terminem rejsu. Sezon na Mazurach rozpoczyna się od początku lipca do końca sierpnia. Do niego należy zaliczyć długie weekendy. Jeśli wolisz uniknąć tłoku warto zastanowić się nad wybraniem terminu poza sezonem. Wtedy ceny czarteru będą o wiele niższe. Po wybraniu terminu, pora na wybór jachtu lub łodzi motorowej.

Nasza firma oferuje wynajmem komfortowych jachtów i łodzi motorowych. Warto dobrać sprzęt do własnych preferencji, umiejętności i potrzeb rekreacyjnych. Odpowiedni jacht znajdą tu zarówno amatorzy błogiego relaksu na houseboat jak i doświadczeni żeglarze, pragnący poczuć wiatr w żaglach. Warto pamiętać o tym, że na jachty motorowe nie musisz mieć żadnego pozwolenia. Wystarczy kilkugodzinne przeszkolenie i możesz wypływać na szerokie wody. W naszej ofercie znajdziecie duże crusiery, w których wygodnie mogą żeglować dwie rodziny (4+4) lub paczka znajomych (10 osób), posiadające zamykane kabiny, wyposażone w ubikacje chemiczną oraz funkcjonalny kambuz z kuchenką gazową i lodówką elektryczną. Dysponujemy też mniejszymi jachtami, szybkimi i zwrotnymi, które są idealne na romantyczny urlop we dwoje. Jeśli zamierzasz płynąć z dziećmi, zwróć uwagę, aby jacht miał wysokie burty i zamkniętą rufę. Należy przeanalizować moc silnika, długość i masę jednostki, wyposażenie jachtu, między innymi, urządzenie do stawiania i zrzucania żagli.

Po wybraniu najlepszej jednostki pływającej i przybyciu do portu warto zapoznać się z umową czarterową oraz dopytać armatora o jacht lub łódź. Nasza firma gwarantuje serwis na szlaku, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić. W dniu rozpoczęcia czarteru, następuje procedura zdawczo-odbiorcza. Wspólnie z armatorem ogląda się jacht i dokonuje jego przeglądu. Wszystkie nasze jachty wyposażone są w kamizelki bezpieczeństwa i wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Dopełnimy wszelkich starań, aby Twoje wakacje były bezpieczne i niepowtarzalne.