Okej Czarter


Łodzie Motorowe

Łodzie Żaglowe

Motorówki

Czarter jachtów – Mazury, Giżycko, Wilkasy

Piękne wschody i zachody słońca nad wodą, wieczorne biwaki i ogniska oraz wiele niezapomnianych przygód… to i wiele więcej czeka na Ciebie podczas wakacji na Mazurach. Urlop na jachcie lub łodzi motorowej może być najlepszy w Twoim życiu. Jeśli nie posiadasz swojej łodzi, nic straconego. Skorzystaj z naszej oferty na czarter jachtów – Mazury, Giżycko i Wilkasy.

Do Waszej dyspozycji oddajemy jachty żaglowe, jachty motorowe oraz motorówki. Wszystkie jednostki pływające są nowe i świetnie wyposażone. Wypożyczamy maksymalnie 5-letnie łodzie i jachty. Czarterujemy także coraz bardziej popularne houseboaty. Są to łodzie motorowe, przystosowane do tymczasowego lub stałego zamieszkania. Dysponujemy zarówno dużymi i luksusowymi łodziami, jak i mniejszymi, zwrotnymi. Są przestronniejsze od tradycyjnych jachtów, mają duże tarasy zewnętrzne i pokład słoneczny na dachu. Proponujemy wynajmem tego typu łodzi motorowych w bardzo korzystnych cenach. U nas wynajmiesz jachty motorowe bez patentu. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z żeglarstwem, dobrze trafiłeś.

Czartery jachtów Mazury – Giżycko – Wilkasy

Wszystkie jachty i łodzie motorowe stacjonują w malowniczo położonym i monitorowanym porcie PTTK Wilkasy przy nowoczesnej marinie. Ośrodek jest atrakcyjnie położony, około 5 kilometrów od Giżycka. Stolica żeglarstwa w Polsce znajduje się w samym sercu Mazur. Stanowi doskonałą bazę wypadową, zarówno na północ, jak i na południe. Port PTTK Wilkasy położony jest nad zachodnim brzegiem jeziora Niegocin, w centralnym punkcie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Można stąd rozpocząć przygodę pod żaglami, kierując się na północ, pokonując jeziora Niegocin, Kisajno i Dargin, w górę szlaku żeglownego w kierunku Węgorzewa i jeziora mamry. Można popłynać także w przeciwnym kierunku – przez system kanałów łączących południową część szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z Mikołajkami i jeziorem Śniardwy.Czarter jachtów Mazury – urlop pod żaglami.

Nowoczesna ekomarina – PTTK Wilkasy

Port wyposażony jest w nowe pomosty, przy których może cumować około 150 jachtów. Obok portu znajduje się nowoczesny budynek portowy, tawerna i sala konferencyjna. Zaplecze sanitarne zostało wyposażone w punkt opróżniania toalet z jednostek pływających. W kompleksie znajduje się Amfiteatr Wilkasy, miejsce, w którym odbywają się różnorodne imprezy kulturalno-sportowe. Warto dodać, że PTTK Wilkasy umożliwia skorzystanie z punktów sanitarno-administracyjnych z prysznicami dla żeglarzy i obsługi portu oraz wydzielone miejsca do mycia naczyń wraz z obsługą pralni.

Aktywny wypoczynek na Mazurach w trakcie czarteru

W Wilkasach znajduje się nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny przy Publicznym Gimnazjum. Turyści mogą odpocząć na basenie z czterema torami o długości 16,60 metra i dwoma 25-metrowymi, z jacuzzi, dziką rzeką, zjeżdżalnią i saunami. W obiekcie znajduje się też kręgielnia i ścianka wspinaczkowa. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Jeśli planujesz odbiór jachtu, możesz zafundować swojej rodzinie niezapomniane chwile w kompleksie. Ty na spokojnie odbierzesz łódź i dopełnisz wszelkich formalności, a Twoi bliscy będą się relaksować.

Czarter jachtów Mazury – Zapraszamy

Każdemu klientowi oferujemy kompleksowy czarter jachtów Mazury. Zapewniamy konkurencyjne ceny, a przede wszystkim solidny i nowoczesny sprzęt, który zagwarantuje przyjemną i bezpieczną żeglugę po Mazurskich Jeziorach. Czekają na Ciebie świetnie wyposażone jachty i łodzie motorowe po bieżących przeglądach technicznych, dostosowane do każdych warunków pogodowych. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące czarteru, zachęcamy do kontaktu.

czarter jachtów mazury