Okej Czarter


Łodzie Motorowe

Łodzie Żaglowe

Motorówki

Jachty żaglowe

Oddajemy w Państwa ręce nowoczesne jachty żaglowe na Mazurach. Są to duże jednostki pływające, służące do celów rekreacyjno-sportowych. Mają do 24 metrów długości, a ich głównym (często jedynym) napędem są żagle. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno jachty żaglowe, które mają niewielki silnik pomocniczy, jak i jachty żaglowo-motorowe. Proponujemy sprzęt najwyższej klasy, gwarantujący bezpieczeństwo, niezwykłą estetykę, innowacyjność i wyjątkowy komfort. W naszej ofercie znajdują się duże i rodzinne jachty żaglowe, a także mniejsze, dla żeglowania samodzielnego lub z małą załogą.

Nie masz uprawnień? Nie posiadając patentu można pływać jachtem żaglowym po Mazurach  o długości całkowitej nie przekraczającej 7,5 metra. Bez ograniczenia pod względem powierzchni żagla czy długości upoważniona jest osoba, która może wylegitymować się stopniem żeglarza jachtowego.

Wynajem jachtów żaglowych Mazury

W naszej flocie na Mazurach znajdują się luksusowe jachty z pełnym wyposażeniem, które są zapewnią komfortowy i bezpieczny wypoczynek na wodzie. Wybór jachtu powinien być uzależniony przede wszystkich o możliwości finansowej, liczby załogi, jej płci i wieku oraz posiadanego doświadczenia żeglarskiego. Miłośnicy sportowego szaleństwa mogą wypożyczyć jachty sportowe lub turystyczno-sportowe, które są szybkie i zwrotne, dzięki czemu nabierają dużej prędkości i zapewnią ekstremalne przeżycia. Dla początkujących żeglarzy najlepszym wyborem będą jachty turystyczne lub hotelowe, które są stabilniejsze od sportowych i i zapewniają należyty komfort. Na cenę czarteru składają się okres wynajmu, wielkości, wieku, stanu i wyposażenia jachtu, na który się decydujesz, a także od sezonu. W okresie wakacji i długich weekendów ceny czarterów są wyższe niż poza sezonem.

W naszej flocie znajdziecie Państwo następujące jachty żaglowe: