Okej Czarter


Łodzie Motorowe

Łodzie Żaglowe

Motorówki

Wynajem jachtów i łodzi motorowych w pigułce

Świetną formą aktywnego wypoczynku jest kilkudniowy rejs po Mazurskich Wielkich Jeziorach. Jeszcze parę lat temu taka możliwość była dostępna wyłącznie dla posiadacza własnego jachtu lub łodzi motorowej. Teraz każdy może cieszyć się z uroków płynących z żeglowania po mazurskich wodach. Coraz więcej firm oferuje wynajem jachtów. My zajmujemy się czarterem luksusowych jachtów i łodzi motorowych na Mazurach. Nie wiesz, jaki jacht wybrać? Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę wynajmując najlepszą łódź.

Wybór najlepszego jachtu

Wybór jachtu powinien wynikać z Twoich preferencji i umiejętności. Dla jednego ważna jest wygoda i komfort,a dla drugiego niska cena czarteru. Pamiętajmy, że jacht musi pasować do stylu żeglowania. Wybierając dany jacht warto uwzględnić swoje doświadczenie żeglarskie. Jachty sportowe wymagają od załogi sporego doświadczenia, ponieważ są zwrotne i szybkie. Jacht sportowy dzięki opływowym kształtom i większej powierzchni żagli dają wielką frajdę bardziej doświadczonym żeglarzom. Jeśli stawiamy na odpoczynek i relaks, odpowiedni będzie dla nas jacht turystyczny. Jachty hotelowe są duże, z bogatym wyposażeniem i bardzo bezpieczne, dlatego są najlepsze dla ceniących komfort. Zazwyczaj mają oddzielne kajuty, toaletę i różne sprzęty, które uatrakcyjnią podróż. Kluczowym czynnikiem jest jest liczba załogi, jej płeć i wiek. Każdemu członkowi załogi należy zapewnić miejsce do odpoczynku i spania. Rejs po mazurskich jeziorach powinien sprawiać wszystkim przyjemność. Brak komfortu, wc i kuchni może utrudniać rejs nawet najmniej wymagającym miłośnikom żeglugi śródlądowej.

Jachty i łodzie motorowe – wynajem

Mogą Państwo także skorzystać z fachowej porady oferowanej przez naszych pracowników. Pomożemy wybrać Ci najlepszy jacht. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jachty i łodzie motorowe takie jak: Nautika 830, Nautika 1300, Nautika 1000, Nexus 850, Viva 606, Delphia Nautika 1300, Solina 800, Tango 33 Prestige, Tes 32 i wiele innych. Po wybraniu konkretnego modelu jachtu i terminu rejsu, dokonują Państwo rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Wymogi formalne przy wynajęciu jachtu

Po dotarciu do portu PTTK Wilkasy, które znajduje się nad zachodnim brzegiem jeziora Niegocin, mogą Państwo rozpocząć przygodę pod żaglami. Zanim wyczarterujemy jacht, podpiszemy z Państwem umowę. Warto przeczytać ją dokładnie i jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości warto porozmawiać o nich z armatorem, czyli właścicielem jachtów. Opowiemy Państwu, jak wybrany jacht zachowuje się na wodzie, czy ma tendencję do przechylania i jaką rozwija prędkość. Przed przekazaniem jachtu przez armatora warto sprawdzić działanie wszystkich urządzeń, skontrolować żagle i obejrzeć dokładnie jacht. Po zakończeniu procedury przejęcia jachtu, otrzymają Państwo dokumenty jachtu a my przygotujemy listę załogi. Po opłaceniu kaucji, mogą Państwo wypłynąć na szerokie wody. Wynajmem jachtów z nami to czysta przyjemność.